Bankacılar sanayicilerle OSB’de biraraya geldi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DİYARBAKIR Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu’nun girişimleri sonucu, Diyarbakır’da faaliyet yürüten resmi ve özel bankalar, genel müdür ve temsilcileri aracılığı ile OSB sanayicileriyle bir araya geldi.

Bankaların bölge müdürleri, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan’ın moderatörlüğünde, biraya geldiği sanayicilerin sorunlarını dinledi.

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi İdare Binası, toplantı salonunda düzenlenen ve Moderatörlüğünü OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan’ın yaptığı toplantıya, OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Ramazan Şimşek, OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Felat Gökdemir, OSB Yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Kaya, Kamuran Azizoğlu ve Ramazan Azun ile 50’nin üzerinde sanayici katıldı.

OSB Toplantı Salonunda, Diyarbakır OSB’de yatırımı bulunan sanayiciler, karşılaştıkları sorunları banka temsilcilerine sordu.

Sanayicilerin kredi kullanımı, devletin sanayiciye sağladığı bölgesel teşvik ve hibeler ile deprem sonrası uygulanacağı belirtilen destekler ile ilgili banka temsilcileri bilgi verirken, sanayiciler de sıkıntı yaşadıkları konular hakkındaki sorularına cevap aradı.

Sanayiciler, krediye ulaşmada, hibe konuları ile deprem sonrası muhtemel desteklerle ilgili banka temsilcilerini soru yağmuruna tuttu.
Bankacılar sanayicilerle OSB’de biraraya geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin