Patron böyle olur:
Çalışanlarıyla yeni yılı halay çekerek kutladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BiAdoor Tuanna Ahşap Grup Şirketi, yaklaşık 100 içisiyle birlikte yeni yılı erken kutladı. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Türkan Gürler, Satış Müdürü Metin Yiğit ve Finans Müdürü Oya Topalel’in de katıldığı kutlama, 75 Metre Yol üzerinde bulunan bir lokantada gerçekleşti. Mahalli sanatçı Natık Uncu ve saz ekibi eşliğinde halay çeken BiAdoor personelleri, gönüllerince eğlendi.

Saz ekibinin yöresel ezgileri eşliğinde Türkan Gürler ve Finans Müdürü Oya Topalel’in karşılıklı oynaması, izleyenler tarafından büyük alkış aldı. Yeni yıla yeni projelerle girdiklerini belirten Gürler, “2018 yılından bu yana sizlerle çok güzel yıllar geçirdik. Sizlerle birlikte yeni yıla yeni projelerle giriyoruz. Hepinize sağlıklı ve huzur dolu yıllar diliyorum” diye konuştu.

Cumartesi günü sabah saat 10.00’da başlayan etkinlik öğlen 12.00’da sona erdi. Etkinlik sonunda yapılan bir çekilişle personele çeşitli hediyeler verildi.

Tuanna Ahşap Grup Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Türkan Gürler, Finans Sorumlusu Oya Topalel ile karşılıklı oynaması, ekip arkadaşları tarafından büyük alkış aldı.
Patron, yöneticiler ve çalışanlar, yeni yıl etkinliği sonunda toplu olarak hatıra fotoğrafı çekti.
BiAdor firmasının sevilen satış Müdürü Metin Yiğit, çalışma arkadaşlarıyla halay çekerek yeni yılı kutladı.
Etkinlik sonunda yapılan çekilişle personele çeşitli hediyeler verildi.

Patron böyle olur:
Çalışanlarıyla yeni yılı halay çekerek kutladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin