Topalan Ailesi’nin mutlu günü

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DİYARBAKIR’ın tanınmış ailelerinden ve Dicle Mermer Fabrikası Genel Müdürü Yöneticisi Mehmet Emin Topalan, İrem Çetin ile dillere destan bir bir düğün ile dünya evine girdi.

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi, 1. Etapta üretim faaliyetini sürdüren Dicle Mermer Fabrikasının Genel Müdürü İnşaat Mühendisi Mehmet Emin Topalan, İstanbul’da yaşayan Diş Doktoru İrem Çetin ile dün akşam Z Restoran Kır Bahçesinde düzenlenen, masal gibi bir düğün ile evlendi. Bahçeye el ele ve müzik eşliğinde dans ederek giren çift, daha sonra nikahları kıyıldı. Nikah memuru, kıyılan nikahın ardından evlilik cüzdanını gelin İrem Çetin’e verirken, ayakta olmalarına rağmen gelinin
damadın ayağına basması, izleyenleri tebesüm ettirdi. Düğün boyunca Çetin ve Topalan Aileleri mensupları ile her iki ailenin yakınları ve sevenleri, gelin ve damadı yalnız bırakmayarak gece geç saatlere kadar hep birlikte halay çekip, dans etti. Damat Mehmet Emin ile babası Sedat Topalan’ın karşılıklı oynaması, izleyenler tarafından uzun süre alkışlandı.

Düğüne, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Ramazan Şimşek, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan, OSB Yönetim Kurulu Üyesi Kamuran Azizoğlu, DOGÜNSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Özkılıç, Sanayici İş İnsanı ve Diyarbakır’ın sevilen simaları; sanayici ve iş insanı Naif Akbal, Aziz Odabaşı ve eşi Güldane Odabaşı, sanayici Abdurrahman Aslan, Diyarbakırspor Eski Kulüp Başkanı Adnan Öktüren, Halkbank Bölge Müdürü Tuncay Baştaş ve ailesi, Topalan ve Çetin Ailelerinin sevinçlerine ortak oldu.

Damat Mehmet Emin Topalan’ın amcası ve Dicle Mermer Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Topalan, geceye katılan konuklarla tek tek ilgilendiği görüldü. Mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan konuklarına teşekkür eden Sezai Topalan, “Oğlum gibi sevdiğim yeğenimin bu mutlu gecesinde bizleri yalnız bırakmayarak, eşlik eden bütün dostlarımıza, akrabalarımıza ve sanayicilerimize teşekkür ederim. Allah mesut etsin ve bir yastıkta, sağlıklı uzun bir ömür versin” dedi.

Damat Mehmet Emin Topalan ve Gelin İrem Çetin, Kır Düğün Bahçesine böyle geldi.

Topalan Çifti, kendilerine yakışır bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Masal gibi düğünde Topalan ve Çetin Ailelerinin yakınları ve sevenleri de bu mutlu geceye eşlik etti.

Düğüne, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mustafa Fidan, OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Ramazan Şimşek, OSB Yönetim Kurulu Üyesi Kamuran Azizoğlu, iş insanları Şeyhmus Ceylan, DOGÜNSİFED Başkanı Aziz Özkılıç, Halkbank Bölge Müdürü Tuncay Baştaşoğlu, sanayiclerden Naif Akbal ve Abdurrahman da düğünde hazır bulunanlar arasında yer aldı.

Sanayici İş İnsanı Aziz Odabaşı da eşi Gültane Odabaşı ile Topalan Ailesini, mutlu gecelerinde yalnız bırakmadı.

Emin ve İrem Topalan, ilk danslarını böyle yaptı.

Damat Mehmet Emin, babası Sedat Topalan ile kendi düğününde böyle karşılıklı oynaması, izleyenler tarafından alkışlandı.

Topalan Ailesi’nin mutlu gecesinde, Diyarbakır’ın sevilen ve sayılan ailelerinden olan Akbal Ailesi’nin büyüğü Naif Akbal,
düğüne katılan Diyarbakırspor Kulübü Eski Başkanı Adnan Öktüren ve Damadın Amcası Sezai Topalan ile birlikte anı
ölümsüzleştirenlerden oldu.
İrem ve Mehmet Emin Topalan, masal gibi bir dügün töreni ile evlendi.
Topalan Ailesi’nin mutlu günü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin